...
ul. Wichrowa 9

62-022 Mieczewo

+48 600 400 510

E-mail

kontakt@www.energiasloneczna.info.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /home/virtualki/86573/wp-content/themes/energiasloneczna/framework/modules/title/title-functions.php on line 446

Panel fotowoltaiczny JA SOLAR 340

Systemy fotowoltaiczne pozwalają na przetwarzanie energii słonecznej w elektryczną. Takie rozwiązanie znakomicie sprawdza się w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i w dużych instalacjach przemysłowych. To nie tylko długotrwała inwestycja w ekologiczne rozwiązania – fotowoltaika w Twoim domu pozwoli także skutecznie i znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne to jeden z podstawowych elementów systemów fotowoltaicznych, dlatego ważna jest ich wysoka sprawność i niezawodność

Cechy panelu

Panel „JASolar 340” to produkt o wysokiej sprawności wytwarzania energii elektrycznej i trwałości związanej z wieloletnim okresem eksploatacji. Wysoka sprawność panelu umożliwia osiągnięcie wysokiej mocy maksymalnej – w przypadku panelu firmy JASolar to aż 340W. Taka moc pozwala na uzyskanie energii elektrycznej o 14% większej niż z identycznego wymiarowo i powierzchniowo panelu o mocy 300W, najczęściej oferowanego na rynku. Deklarowana tolerancja mocy dla panelu „JASolar 340” może być wyłącznie dodatnia w granicach od 0 do +5W. To co wyróżnia oferowany panel to również wysoka wydajność przy niskim natężeniu promieniowania słonecznego, która dla oferowanego modelu jest o 1% wyższa niż w standardowych modelach o mocy maksymalnej 340W. Gwarantujemy również odpowiednio wysoką wytrzymałość mechaniczną na obciążenia śniegiem i wiatrem. Potwierdzeniem wymienionych cech jest szereg certyfikatów wydanych na podstawie długotrwałych testów przez TUV SUD i ETL. Wysoka moc paneli ma także inne zalety – pozwala na użycie mniejszej ich liczby w instalacji, dzięki czemu zajmują mniejszą powierzchnię na dachu.

Budowa panelu

Panel składa się z sześćdziesięciu modułów monokrystalicznych. Oznacza to, że do ich produkcji wykorzystano pojedyncze kryształy krzemu, które gwarantują najwyższą sprawność i trwałość. Dodatkowym atutem panelu jest fakt, że elektrody ze srebra są dwukrotnie nanoszone na ogniwa, przez co zanika prawdopodobieństwo ubytków i ogniwo staje się trwalsze.

Panel chroniony jest także warstwą folii EVA. To najlepszy materiał ochronny i jeden z bardzo ważnych elementów budowy panelu, który szczelnie odizolowuje połączone moduły. Charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością światła, jest bardzo odporna na promieniowanie UV i uszkodzenia mechaniczne oraz chroni ogniwa przed działaniem warunków atmosferycznych, takich jak ciepło i wilgoć. Skład folii EVA opracowany przez firmę JASolar gwarantuje także brak zjawiska PID. Oznacza to, że prąd nie przedostanie się poza instalację, tym samym obniżając moc paneli w szybkim tempie. Panel pokryty jest szkłem hartowanym, które chroni go przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak gradobicie. Ma też specjalną powłokę antyrefleksyjną, zapobiegającą odbijaniu promieni słonecznych, dzięki czemu panel przetwarza więcej energii.

Możliwość zabudowy panelu

Panele można zamontować na różnych rodzajach dachu, o różnym nachyleniu i z różnorodnym pokryciem. W swojej ofercie posiadamy również mocowania dostosowane do montażu na gruncie.

Gwarancja

Długoletnią żywotność paneli potwierdza aż dziesięcioletnia gwarancja na produkt. Dodatkowo oferujemy 25 lat gwarancji na liniową utratę mocy. Oznacza to, że po pierwszym roku eksploatacji spadek mocy nie przekroczy 3%, a od drugiego do dwudziestego piątego roku użytkowania moc będzie spadać maksymalnie o 0,708% rocznie. W rezultacie po dwudziestu pięciu latach moc paneli nie będzie niższa niż 80%.

Certyfikaty

  • IEC 61215, IEC 61730, UL1703, CEC Listed, MCS i CE
  • ISO 9001: 2008: Systemy zarządzania jakością
  • ISO 14001: 2004: Systemy zarządzania środowiskowego
  • BS OHSAS 18001: 2007: Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Polityka ochrony środowiska: Pierwsza w Chinach firma solarna, która ukończyła programoceny emisji dwutlenku węgla Intertek i otrzymała dla swoich produktów znak zielonego liścia

Więcej paneli fotowoltaicznych

Więcej paneli znajdziesz na stronie Fotowoltaika

Producent

JA Solar Holdings Co., Ltd jest jednym z 6 największych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie, którzy w 2015 roku pokryją 40% globalnej sprzedaży tych produktów. W 2014 roku firma JA Solar sprzedała panele o łącznej mocy 3,1GW i znalazła się w pierwszej piątce wiodących producentów.

Spółka powstała w maju 2005 roku, zaś od lutego 2007 jest na giełdzie NASDAQ. JA Solar posiada już ponad 10 lat doświadczenia w branży i wciąż inwestuje w badania i rozwój. Dzięki temu jest pionierem światowych rozwiązań. Jako pierwsza na świecie rozpoczęła masową produkcję selektywnego emitera, ogniw z technologią MWT (ogniwa monokrystaliczne korzystające z tej technologii mogą osiągnąć wydajność pomiędzy 19,6-20%, zaś polikrystaliczne między 18,1-18,6%) oraz wysokowydajnych ogniw PV o strukturze PERC oraz zastosowała technologię podwójnego drukowania srebrnych elektrod we wszystkich liniach produkcyjnych ogniw. Dzięki tym cechom zdobywa zaufanie swoich klientów i współpracuje z partnerami na całym świecie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.