...
ul. Wichrowa 9

62-022 Mieczewo

+48 600 400 510

E-mail

kontakt@www.energiasloneczna.info.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /home/virtualki/86573/wp-content/themes/energiasloneczna/framework/modules/title/title-functions.php on line 446
 

Pompa ciepła NIBE

Strona główna > Pompa ciepła NIBE

Czy wiesz, że obecnie pompy ciepła są jednymi z najbardziej ekologicznych, a zarazem wydajnych sposobów na szybkie i skuteczne ogrzanie Twojego budynku, a także uzyskanie ciepłej wody? Instalacje wspomnianych pomp cieszą się niezwykłą popularnością, a z roku na rok ceny ich montażu są coraz bardziej atrakcyjne. Nie da się ukryć, że przodującą marką w kwestii produkcji tych urządzeń na naszym rynku jest firma NIBE. Marka ta cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami, a także oferuje wiele rodzajów sprzętu.

Ograniczenie kosztów

Zdecydowaną zaletą użycia pompy ciepła NIBE jest możliwość ograniczenia kosztów ogrzewania całego domu. Oczywiście, trzeba ponieść początkowy koszt montażu wspomnianego systemu grzewczego, jednak z pewnością jest to wydatek jak najbardziej opłacalny, z uwagi na możliwość długoletniego bezawaryjnego ogrzewania. Bezproblemowa obsługa i brak awaryjności to jedne z największych plusów pomp ciepła NIBE. Zapewniamy, że niezależnie od wybranego przez Ciebie modelu pompy sterowanie nią oraz ustawienie właściwych parametrów nie sprawi Ci żadnego problemu.

Niewątpliwie kolejnym dużym atutem zastosowania tego typu urządzenia w domu jest brak konieczności uzbrojenia działki w gaz bądź też przeznaczenia osobnego pomieszczenia na kotłownię. Co więcej, Twój dom nie musi być wyposażony w komin. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie ekologiczne rozwiązania z uwagi na brak procesu spalania podczas grzania. Ogrzewanie przy pomocy pompy ciepła NIBE jest rozwiązaniem tanim w eksploatacji. Decydując się na jednorazową inwestycję w system z pompą ciepła, możesz cieszyć się późniejszymi niskimi kosztami ogrzewania.

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła NIBE?

Jeśli cenisz sobie komfort korzystania z ciepłej wody podgrzanej niewielkim kosztem, a także szybkiego ogrzania swojego domu to pompa ciepła NIBE będzie strzałem w dziesiątkę! Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. od lat jest jednym z największych producentów tych urządzeń w Europie. Jest to jedna z najczęściej wybieranych marek dostępnych w Polsce. Nic w tym dziwnego – instalując pompę ciepła NIBE, możesz osiągnąć aż 80% oszczędności w kwestii zużycia energii.

Bez wątpienia pompy ciepła są niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, co pokazuje ich rosnąca popularność. Coraz więcej klientów ceni sobie łatwość korzystania ze wspomnianej technologii, a także możliwość generowania znacznych oszczędności. Pompy ciepła NIBE to również w pełni ekologiczny wybór.

Pompy ciepła NIBE – ekologiczny wybór

To funkcjonalne urządzenia, które sprawdzą się doskonale w przypadku domów, w których nie ma możliwości ogrzewania gazem ziemnym. Jest to krok w stronę znacznie niższych rachunków, bezpieczeństwa oraz ekologii. Dzięki temu możesz na stałe uniezależnić się od rosnących cen surowców. Pompy ciepła NIBE posiadają również możliwość współpracy z panelami fotowoltaicznymi oraz kolektorami słonecznymi. Niewątpliwym plusem ich stosowania jest wyjątkowo cicha praca nieprzekraczająca 39 dB. Dzięki swojej multifunkcjonalności pompa jest w stanie zarówno ogrzewać, jak i chłodzić pomieszczenia w Twoim domu.

NIBE F1126
to jednofunkcyjna pompa ciepła nowej generacji, ktora daje możliwość swobodnej konfiguracji w systemie grzewczym. Zastosowane rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne gwarantują efektywną i ekonomiczną pracę urządzenia.

Zobacz więcej

NIBE F1145
NIBETM F1145 to jednofunkcyjna pompa ciepła nowej generacji, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych.

Zobacz więcej

NIBE F1145 PC
NIBETM F1145 PC to jednofunkcyjna pompa ciepła nowej generacji z funkcją chłodzenia pasywnego budynku w okresie letnim. Przeznaczona jest do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych.

Zobacz więcej

NIBE F1155
NIBETM F1155 to jednofunkcyjna gruntowa pompa ciepła o modulowanej wydajności grzewczej w zakresie 1,5-6, 3-12 lub 4-16 kW. Urządzenie dopasowuje się automatycznie do zmiennego zapotrzebowania na ciepło w ciagu roku, bez skoków poboru energii, co powoduje jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę.

Zobacz więcej

NIBE F1226
NIBETM F1226 to dwufunkcyjna pompa ciepła nowej generacji, która daje możliwość swobodnej konfiguracji pompy ciepła w systemie grzewczym. Zastosowane rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne gwarantują efektywną i ekonomiczną pracę urządzenia.

Zobacz więcej

NIBE F1245
NIBETM F1245 to kompaktowa pompa ciepła nowej generacji, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych. Urządzenie posiada zintegrowany zbiornik ciepłej wody o poj. 180 litrów.

Zobacz więcej

NIBE F1245 PC
NIBETM F1245 PC to kompaktowa pompa ciepła nowej generacji z funkcją chłodzenia pasywnego budynku w okresie letnim. Przeznaczona jest do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych. Urządzenie posiada zintegrowany zbiornik ciepłej wody o poj. 180 litrów.

Zobacz więcej

NIBE F1255
NIBETM F1255 to kompaktowa jednostka z wbudowanym zbiornikiem c.w.u. i o modulowanej wydajności grzewczej w zakresie 1,5-6, 3-12, 4-16kW. Dzięki temu rachunki za ogrzewanie mogą być jeszcze niższe. Pompa ciepła dostosowuje się automatycznie do zapotrzebowania energetycznego budynku, bez konieczności stosowania szczytowego źródła ciepła.

Zobacz więcej

NIBE F1345
Dwusprężąrkowa pompa ciepła nowej generacji do budynków o dużym zapotrzebowaniu na ciepło: domów wielorodzinnych, budynków przemysłowych, hoteli, obiektów sakralnych itp.

Zobacz więcej

NIBE F2120
Pompa ciepła na powietrze zewnętrzne do ustawienia na zewnątrz budynku. Zaprojektowana specjalnie do klimatu Skandynawii. Możliwość pracy nawet do ?25°C temperatury zewnętrznej.

Zobacz więcej

NIBE AP-AW30
NIBE AP-AW30 to jednofunkcyjna pompa ciepła na powietrze zewnętrzne, dwusprężarkowa, zasilanie 3x400V.

Zobacz więcej

NIBE ARIA
Pompa ciepła typu powietrze/powietrze do ustawienia na zewnątrz budynku. Możliwość pracy nawet do 20°C temperatury zewnętrznej. NIBE ARIA to kompletny system grzewczo-chłodzacy z modulowaną mocą grzewczą.

Zobacz więcej

NIBE F2040
Pompa ciepła na powietrze zewnętrzne do ustawienia na zewnątrz budynku. Zaprojektowana specjalnie do klimatu Skandynawii. Możliwość pracy nawet do ?20°C temperatury zewnętrznej. NIBE F2040 to pompa ciepła typu monoblok z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia.

Zobacz więcej

NIBE SPLIT
NIBE SPLIT to kompletny, energooszczędny system do ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowej, przeznaczony do budynków o zróżnicowanej wielkości. Składa się z jednostki zewnętrznej AMS 10 oraz jednostki wewnętrznej HK 200S z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. lub jednostki wewnętrznej HBS 05 (wymiennik ciepła) i zewnętrznego sterownika SMO.

Zobacz więcej

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.