ul. Wichrowa 9

62-022 Mieczewo

+48 600 400 510

E-mail

kontakt@www.energiasloneczna.info.pl

 

O nas

Strona główna > O nas

BIALIK Energia Słoneczna – zapraszamy do korzystania z naszych usług, które wykonujemy już od 1998 roku na terenie całego kraju.

Podstawowym zakresem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług montażu i serwisu odnawialnej techniki grzewczej opartej na ekologicznych technologiach (panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i kolektory słoneczne) oraz obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna instalacji realizowanych zarówno przez nas, jak i innych wykonawców pozyskujących energię z natury.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług, współpracujemy z producentami poszczególnych grup produktowych, które specjalizują się w danej branży. Ukierunkowani jesteśmy na wykonywanie inwestycji w taki sposób, aby instalacje: solarna, centralnego ogrzewania, pomp ciepła funkcjonowały prawidłowo. Wielu klientów życzy sobie, aby odpowiedzialność za prawidłową pracę całego systemu wodnego i grzewczego spoczywała na jednej firmie i nie było konieczności rozmawiania z kilkoma wykonawcami z branż pokrewnych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom świadczymy zarówno usługi w kompleksowym zakresie, jak i realizujemy zlecenia cząstkowe. Zatrudniamy instalatorów posiadających długoletnią praktykę w zawodzie i przygotowanie teoretyczne. Posiadamy także ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej.

Korzystając z rozwiązań odnawialnych źródeł ciepła, poprzez pozyskiwanie energii ze słońca, chronisz środowisko naturalne.