...
ul. Wichrowa 9

62-022 Mieczewo

+48 600 400 510

E-mail

kontakt@www.energiasloneczna.info.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /home/virtualki/86573/wp-content/themes/energiasloneczna/framework/modules/title/title-functions.php on line 446
 

Montaż pomp ciepła w Tarnowie Podgórnym

Strona główna > Montaż pomp ciepła w Tarnowie Podgórnym

Chcesz cieszyć się tanim ogrzewaniem w swoim domu? Zależy Ci na ekologicznych rozwiązaniach, które pozwolą Ci ograniczyć swój ślad węglowy? Oferujemy montaż pomp ciepła w Tarnowie Podgórnym. Możemy zaproponować Ci profesjonalne urządzenia, które zaskakują energooszczędnością i wydajnością. Nieprzypadkowo odnawialne źródła energii cieszą się rosnącą popularnością w naszym kraju i na całym świecie.

Pompy ciepła – Tarnowo Podgórne. Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązań dotyczących odnawialnych źródeł energii. Projektujemy wydajne systemy, które mogą zmniejszyć ślad węglowy danego obiektu. Pompy ciepła są doceniane przede wszystkim za wysoką wydajność oraz pewność zwrotu inwestycji. Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń marki Nibe, która od wielu lat cieszy się największą popularnością w Polsce. Jest to związane z niezawodnością produkowanego przez nią sprzętu oraz jego efektywnością. Co więcej, zajmujemy się także pomocą techniczną i serwisową w kontekście tych produktów. Oferujemy zarówno modele gruntowe, jak i powietrzne. Proponujemy ekspercki montaż pompy ciepła w Tarnowie Podgórnym oraz wielu innych miejscowościach. Nie uszkodzimy konstrukcji obiektu, a same urządzenia wyróżniają się eleganckim wyglądem, więc nie zaburzą estetyki budynku. Co istotne, w ich przypadku nie ma konieczności przeznaczania na nie osobnego pomieszczenia. Ta technika grzewcza nie wymaga też podłączania działki do sieci gazowej.

Pompy ciepła – Tarnowo Podgórne. Jak to działa?

Dlaczego pompy ciepła są w ogóle opłacalne? Zasada ich działania jest bardzo prosta. Zależnie od typu urządzenia (np. gruntowego, powietrznego) ciepło z otoczenia jest pobierane, by trafić następnie do pompy. W obiegu urządzenia krąży czynnik chłodniczy, który zostaje ogrzany. Tym sposobem powstaje para, pobierana następnie przez sprężarkę, co podnosi temperaturę wspomnianego czynnika, a ten trafia później do skraplacza, oddając ciepło. To jest przekazane np. wodzie w instalacji grzewczej. Co więcej, niektóre urządzenia są w stanie odwrócić omówiony proces, a więc są przeznaczone także do ochładzania powietrza w budynkach.

Postaw na skuteczne pompy ciepła – Tarnowo Podgórne

Nasze systemy zawsze są dopasowane do parametrów i predyspozycji danego obiektu. Pracujący dla nas specjaliści dokonują istotnych obliczeń, które umożliwiają prawidłowe dopasowanie urządzeń i osprzętu do konkretnego domu. Oferujemy zarówno doradztwo, projekt, montaż, jak i późniejsze wsparcie gwarancyjne i serwis pogwarancyjny. Zapraszamy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.