ul. Wichrowa 9

62-022 Mieczewo

+48 600 400 510

E-mail

kontakt@www.energiasloneczna.info.pl

 

Montaż fotowoltaiki w Tarnowie Podgórnym

Strona główna > Montaż fotowoltaiki w Tarnowie Podgórnym

Odnawialne źródła energii to doskonały sposób na ograniczenie śladu węglowego oraz zmniejszenie rachunków za prąd. Chcesz zaoszczędzić w ekologiczny sposób? Oferujemy montaż fotowoltaiki w Tarnowie Podgórnym. W asortymencie posiadamy wydajne panele i profesjonalne podzespoły. Tworzymy instalacje będące dodatkowym, jak i głównym źródłem energii dla różnych budynków. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa.

Instalacje fotowoltaiczne – Tarnowo Podgórne. Dlaczego warto?

Oferowane przez naszą firmę panele fotowoltaiczne w Tarnowie Podgórnym są przede wszystkim rozwiązaniem odpowiednim dla osób, które chcą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Co prawda montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga inwestycji, jednak później umożliwia korzystanie z niemal darmowego prądu, co z kolei sprawia, że poświęcony budżet się zwróci. Co więcej, jest to także rozwiązanie ekologiczne. Obecnie w Polsce energia elektryczna jest generowana przez elektrownie węglowe, które emitują do atmosfery sporo CO2. Tymczasem stosowanie nowoczesnych paneli jest zupełnie obojętne dla środowiska! Świadomość społeczeństwa na temat zagrożeń dla natury sprawia, że powstaje sporo nowych przepisów dążących do redukcji śladu węglowego budynków. Instalacja fotowoltaiczna jest więc przygotowaniem na przyszłe rezolucje.

Fotowoltaika – Tarnowo Podgórne

Oferujemy montaż fotowoltaiki w Tarnowie Podgórnym, który będzie poprzedzony wykonaniem dokładnego projektu. Nasi eksperci świadczą także profesjonalne doradztwo oraz zapewniają pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy pomoc serwisową i naprawy pogwarancyjne. Nasi eksperci mogą Ci również pomóc w kontekście podpisania umowy z dostawcą energii. Przypominamy także, że decydując się na montaż fotowoltaiki, można uzyskać dofinansowanie – podpowiemy, jak poprawnie złożyć wniosek.

Panele fotowoltaiczne – Tarnowo Podgórne. Zaufaj ekspertom!

Efektywność instalacji fotowoltaicznej w Tarnowie Podgórnym nie będzie zawsze taka sama. Z tego powodu przed montażem zawsze wykonujemy różne pomiary, a projekt przygotowujemy indywidualnie dla konkretnego budynku. Bierzemy pod uwagę położenie geograficzne, nasłonecznienie miejsca docelowego dla paneli, zapotrzebowanie obiektu na prąd, konstrukcję dachu etc. Dysponujemy wieloma urządzeniami, dlatego jesteśmy w wybrać dla Ciebie te najlepiej spełniające potrzeby projektu. Dzięki temu Twoja instalacja będzie długo spełniała swoje zadanie.