...
ul. Wichrowa 9

62-022 Mieczewo

+48 600 400 510

E-mail

kontakt@www.energiasloneczna.info.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /home/virtualki/86573/wp-content/themes/energiasloneczna/framework/modules/title/title-functions.php on line 446
 

Pompa ciepła

Strona główna > Pompa ciepła

Stając przed wyborem projektu wymarzonego domu, rzadko zastanawiają się Państwo nad sposobem jego ogrzewania. A gdyby z góry zdecydować się na pompę ciepła? Działki nie trzeba uzbrajać w gaz lub nie będzie trzeba przeznaczać osobnego pomieszczenia na kotłownię olejową, bądź ustawiać w ogrodzie zbiornika na propan-butan. Dom nie musi mieć komina. Pomieszczenie, gdzie stoi pompa ciepła może służyć również do innych celów np. jako pralnia lub suszarnia. Brak procesu spalania, a zatem bezpiecznie i ekologicznie. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą -bardzo tanie ogrzewanie. Choć koszty inwestycyjne w system z pompą ciepła w Poznaniu wielu przerażają, późniejsze koszty ogrzewania mile zaskakują.

Dlaczego pompy ciepła Nibe?

Już od 40 lat firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. zapewnia komfort koszystania z ciepłej wody milionom ludzi w Polsce i poza jej granicami. Od 2000 roku głównym udziałowcem Spółki jest szwedzki koncern NIBE AB – jeden z największych producentów pomp ciepła w Europie. Pompy ciepła marki NIBE dołączyły do szerokiej oferty NIBE-BIAWAR w 2002 roku. Niedługo po tym firma NIBE-BIAWAR została liderem w sprzedaży pomp ciepła w Polsce i utrzymuje tę pozycję do dziś! W ciągu 12 lat firma NIBE-BIAWAR dostarczyła swoim klientom ponad 5500 szt. pomp ciepła NIBE, a w ostatnich kliku latach nawet co siódma gruntowa pompa ciepła zainstalowana w Polsce, to urządzenie marki NIBE. Dlaczego pompy ciepła NIBE należą do najczęściej wybieranych urządzeń spośród innych marek dostępnych w Polsce? Przede wszystkim dlatego, że w koncernie NIBE nie mówi się już o 75% redukcji zużycia energii, ale o 80% oszczędnościach, które można osiągnąć instalując pompę ciepła NIBE najnowszej generacji. Na osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera niewątpliwie ma wpływ szeroka gama urządzeń i akcesoriów o coraz wyższej efektywności i jakości, jak również kompleksowa usługa i wsparcie techniczne z zakresu doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb klientów, rozbudowana sieć autoryzowanych instalatorów oraz stabilna baza serwisowa.

Pompy ciepła Poznań – ekonomiczne rozwiązanie na lata

Choć pompa ciepła może nie być pierwszym rozwiązaniem, jakie przychodzi do głowy właścicielom gospodarstw domowych, to jest ona innowacyjną opcją, która słusznie zyskuje coraz większą popularność. Klienci doceniają łatwość korzystania z tego rodzaju technologii, a także generowanie znacznych oszczędności. Pompy ciepła w Poznaniu to ekonomiczne rozwiązanie idealne do dużego miasta, gdzie ceny szybko szybują w górę. Wysokie koszta zmuszają do poszukiwania oszczędności we wszystkich dziedzinach życia, również w kwestii ogrzewania gospodarstwa domowego. Montaż pompy ciepła (Poznań) to odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy w instalacji grzewczej chcą widzieć ekonomiczne rozwiązanie – właśnie tak można opisać pompy ciepła. Poznań jest miastem, w którym zamontowanie tego rodzaju urządzeń może przynieść znaczące oszczędności, szczególnie w długoletniej perspektywie.

Montaż pompy ciepła – Poznań

Zadowoleni klienci, którzy zdecydowali się na montaż pompy ciepła w Poznaniu, doceniają nie tylko aspekt ekonomiczny, ale także kwestię ochrony środowiska. Nie da się ukryć, że ogrzewanie gospodarstwa domowego oparte na tradycyjnym spalaniu emituje wiele szkodliwych związków do atmosfery, co negatywnie przekłada się na ogólny komfort życia, szczególnie w przypadku mieszkańców dużych miast. Montaż pompy ciepła w Poznaniu to rozwiązanie pozwalające na zmniejszenie poziomu zanieczyszczenia powietrza, co prowadzi do poprawy sytuacji środowiska naturalnego.

NIBE F1126
to jednofunkcyjna pompa ciepła nowej generacji, ktora daje możliwość swobodnej konfiguracji w systemie grzewczym. Zastosowane rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne gwarantują efektywną i ekonomiczną pracę urządzenia.

Zobacz więcej

NIBE F1145
NIBETM F1145 to jednofunkcyjna pompa ciepła nowej generacji, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych.

Zobacz więcej

NIBE F1145 PC
NIBETM F1145 PC to jednofunkcyjna pompa ciepła nowej generacji z funkcją chłodzenia pasywnego budynku w okresie letnim. Przeznaczona jest do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych.

Zobacz więcej

NIBE F1155
NIBETM F1155 to jednofunkcyjna gruntowa pompa ciepła o modulowanej wydajności grzewczej w zakresie 1,5-6, 3-12 lub 4-16 kW. Urządzenie dopasowuje się automatycznie do zmiennego zapotrzebowania na ciepło w ciagu roku, bez skoków poboru energii, co powoduje jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę.

Zobacz więcej

NIBE F1226
NIBETM F1226 to dwufunkcyjna pompa ciepła nowej generacji, która daje możliwość swobodnej konfiguracji pompy ciepła w systemie grzewczym. Zastosowane rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne gwarantują efektywną i ekonomiczną pracę urządzenia.

Zobacz więcej

NIBE F1245
NIBETM F1245 to kompaktowa pompa ciepła nowej generacji, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych. Urządzenie posiada zintegrowany zbiornik ciepłej wody o poj. 180 litrów.

Zobacz więcej

NIBE F1245 PC
NIBETM F1245 PC to kompaktowa pompa ciepła nowej generacji z funkcją chłodzenia pasywnego budynku w okresie letnim. Przeznaczona jest do ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jednorodzinnych. Urządzenie posiada zintegrowany zbiornik ciepłej wody o poj. 180 litrów.

Zobacz więcej

NIBE F1255
NIBETM F1255 to kompaktowa jednostka z wbudowanym zbiornikiem c.w.u. i o modulowanej wydajności grzewczej w zakresie 1,5-6, 3-12, 4-16kW. Dzięki temu rachunki za ogrzewanie mogą być jeszcze niższe. Pompa ciepła dostosowuje się automatycznie do zapotrzebowania energetycznego budynku, bez konieczności stosowania szczytowego źródła ciepła.

Zobacz więcej

NIBE F1345
Dwusprężąrkowa pompa ciepła nowej generacji do budynków o dużym zapotrzebowaniu na ciepło: domów wielorodzinnych, budynków przemysłowych, hoteli, obiektów sakralnych itp.

Zobacz więcej

NIBE F2120
Pompa ciepła na powietrze zewnętrzne do ustawienia na zewnątrz budynku. Zaprojektowana specjalnie do klimatu Skandynawii. Możliwość pracy nawet do ?25°C temperatury zewnętrznej.

Zobacz więcej

NIBE AP-AW30
NIBE AP-AW30 to jednofunkcyjna pompa ciepła na powietrze zewnętrzne, dwusprężarkowa, zasilanie 3x400V.

Zobacz więcej

NIBE ARIA
Pompa ciepła typu powietrze/powietrze do ustawienia na zewnątrz budynku. Możliwość pracy nawet do 20°C temperatury zewnętrznej. NIBE ARIA to kompletny system grzewczo-chłodzacy z modulowaną mocą grzewczą.

Zobacz więcej

NIBE F2040
Pompa ciepła na powietrze zewnętrzne do ustawienia na zewnątrz budynku. Zaprojektowana specjalnie do klimatu Skandynawii. Możliwość pracy nawet do ?20°C temperatury zewnętrznej. NIBE F2040 to pompa ciepła typu monoblok z modulowaną mocą grzewczą i wbudowaną funkcją chłodzenia.

Zobacz więcej

NIBE SPLIT
NIBE SPLIT to kompletny, energooszczędny system do ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowej, przeznaczony do budynków o zróżnicowanej wielkości. Składa się z jednostki zewnętrznej AMS 10 oraz jednostki wewnętrznej HK 200S z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. lub jednostki wewnętrznej HBS 05 (wymiennik ciepła) i zewnętrznego sterownika SMO.

Zobacz więcej

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.